Παλλήνη: 25-1-2019                                                                           Προς όλους

Αριθμ.Πρωτ.: 5                                                                            τους συναδέλφους μας

Eνημέρωση -  κάλεσμα   για εγγραφή των συνάδελφων αναπληρωτών  στο σύλλογο «Αλέξανδρο  Δελμούζο»

Καλούμε τους συναδέλφους αναπληρωτές που το επιθυμούν να εγγραφούν μέλη του συλλόγου μας και κατά συνέπεια της ΔΟΕ και της  ΑΔΕΔΥ, για την συνδικαλιστική χρονιά 2018-19.

Επειδή δεν είναι δυνατή η αυτόματη παρακράτηση του σχετικού ποσού από τη μισθοδοσία ,θα πρέπει οι συνάδελφοι να καταβάλλουν το ποσό στον ταμία του συλλόγου Παύλο Νικολιδάκη τηλ. 6978327691  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή να το καταθέσουν σε τραπεζικό  λογαριασμό του συλλόγου.

Υπενθυμίζουμε ότι το ποσό εγγραφής για τους αναπληρωτές έχει καθοριστεί στα  15€ ποσό το οποίο κατατίθεται στο σύνολό του στη ΔΟΕ.

Η ίδια διαδικασία πρέπει να τηρηθεί και για τους μόνιμους συναδέλφους που υπηρετούν με απόσπαση στη Δ/νση ΠΕ  Ανατ.  Αττικής και μισθοδοτούνται από άλλες Δ/νσεις ΠΕ της χώρας. Το ποσό για τους συναδέλφους αυτούς είναι 30€

Παρακαλούνται οι Δ/ντριες-ές των Δημοτικών σχολείων καθώς και οι προϊστάμενες-οι των Νηπιαγωγείων να ενημερώσουν τους εκπαιδευτικούς της σχολικής μονάδας τους.

Πληροφορίες για την κατάθεση:

α) Λογαριασμός  συλλόγου: GR56 0172 0090 0050 0907 0112 804      ΤΡΑΠΕΖΑ   ΠΕΙΡΑΙΩΣ

β)Στην αιτιολογία κατάθεσης γράφουμε:  « Εγγραφή στο σύλλογο Αλέξανδρο Δελμούζο 2018-2019 , ονοματεπώνυμο, σχολείο»

γ) Εκτυπώνουμε την κατάθεση και την κρατάμε ως αποδεικτικό εγγραφής.

δ) Στέλνουμε μήνυμα ή mail στον ταμία ότι έγινε η κατάθεση.

Ο Πρόεδρος                                                                        Ο  Γεν. Γραμματέας

Σάββας    Σεχίδης                                                                    Κων/νος   Βερέτσος